חברות

  • טמרס טלקום

טמרס טלקום

/warehouse/dynamic/287212.png

תחום – תקשורת

אחוזי החזקה – 81.65%

החברה פועלת בשוק תשתיות התקשורת בישראל ובעולם באמצעות רשת תקשורת בינלאומית, המבוססת על כבל תת ימי של סיבים אופטיים שהונח בין ישראל לאירופה על ידי החברה ובאמצעות שירותי המשך הנרכשים מבעלי תשתיות אחרים באירופה. כמו כן מפעילה החברה חוות שרתים באתר הנחיתה של הכבל התת-ימי בטירת הכרמל. החברה מחזיקה ב-32% מחברת שירותי התקשורת ITC.

קרא עוד על טמרס טלקוםלאתר החברה
  • תיבר - מגדלי תקשורת

תיבר - מגדלי תקשורת

/warehouse/dynamic/287215.png

תחום – תקשורת

אחוזי החזקה – 91%

חברה יזמית העוסקת בתכנון, הקמה ותפעול של אתרים לתקשורת אלחוטית, המושכרים לחברות הסלולר השונות בהתקשרות ארוכת טווח. נכון להיום, בבעלות החברה נמצאים 65 אתרים הכוללים כ-125 מפעילי תקשורת שונים, עם צפי להרחבת פעילות משמעותית כתוצאה מהסכמי מסגרת עם חברות גדולות. כמו כן פועלת החברה להקמת רשתות 5G פרטיות, בין היתר באצטדיון 'שלמה' בפתח תקווה.

 

  • אסקו ישראל

אסקו ישראל

/warehouse/dynamic/287214.png

תחום – אנרגיה ירוקה

אחוזי החזקה – 49.18%

אסקו היא חברה יזמית שעוסקת בתכנון, מימון, ביצוע, תפעול ותחזוקת פרויקטים להתייעלות אנרגטית שמטרתם ניצול יעיל של השימוש באנרגיה על ידי לקוחותיה והפחתת הוצאות החשמל שלהם. 

בנוסף עוסקת אסקו בייצור חשמל סולארי, בחלוקה ובהספקת חשמל. החברה הקימה למעלה מ-1,000 פרויקטים בהם השקיעה בחידוש ציוד ובמערכות בקרה מתקדמות והשיגה חיסכון אנרגטי ותפעולי משמעותי אותו היא חולקת עם לקוחותיה בהתאם להסכם ארוך טווח. 

לצד זאת עוסקת אסקו בהרחבת שירותיה לתחומי חשמל קו-גנרציה ופיתוח ויישום טכנולוגיית Smart Grid ו-Micro Grid.

אסקו בעלת רישיון חלוקת חשמל מטעם הרשות לשירותים ציבוריים - חשמל. 

קרא עוד על אסקו ישראללאתר החברה
  • חן המקום

חן המקום

/warehouse/dynamic/287213.png

תחום – איכות הסביבה וטיפול בפסולת

אחוזי החזקה – 35%

חברה המתמחה בטיפול בפסולת החל משלב האיסוף, הקמה ותפעול של תחנות מעבר למיון הפסולת והפרדתה לסוגיה, מחזורה ועיבודה. החברה מחזיקה צי של כ- 120 כלי רכב מסוגים שונים המשמשים לפינוי פסולת ואשפה וכן בבעלותה שני מתקני מיון בהם מטופלים למעלה מ-1,000 טון אשפה מדי יום. חן המקום מצויה בהליכים מתקדמים לקבלת אישורים סטטוטורים נדרשים להקמתם ותפעולם של שני מתקני מיון נוספים הצפויים להגדיל משמעותית את כמות הפסולת המטופלת על ידה.

קרא עוד על חן המקוםלאתר החברה